Modrý bál 2016Téma: Čechy krásné, Čechy mé

Výtěžek

A kam že jde letošní výtěžek? Na Vesmír! Oficiálně Diecézní centrum života mládeže Vesmír!

Jedná se o zařízení – objekt (dům a 10 chatiček), provozovaný Sdružením Jedlová, z.s. Je otevřené pro mladé lidi od 14-ti let, kam je možné přijet buď spontánně, sám, či ve skupině, nebo na předem avizovanou akci.

Cílem je umožnit mladému člověku zakusit přijetí a prožít chvíle přátelství a hlubokého společenství. Vesmír tedy chce být pro mladé skutečným domovem, místem setkání s kamarády, místem setkání s Bohem. Nevytváří ho tedy budova jako taková, ale lidé tvořící základní komunitu, žijící zde stabilně – dva kněží a 4 spolupracovníci – týmáci.

A ještě konkrétněji: co se na Vesmíru děje?
Kromě toho, že je zařízení stále připravené přijmout mladé lidí od věku 14 let (na některé konkrétní akce i mladších), zve Vesmír na některé blíže specifikované akce. Např. společné prožití závěru občanského roku – tzv. „Vesmírný Silvestr“, v zimě snowboardový víkend, běžkařský víkend …, dále nabídka společného prožití a oslavy Velikonoc, víkendy pro cetileté i teenagery, tvořivý víkend, off-line víkend, v závěru školního roku hudební festival „Tóny Vesmíru“, během letních prázdnin již známý Taneční týden a Sportovní týden, na podzim „Víkend spiritualit“ atd. Každý rok je též trochu specifický.

http://vesmir.signaly.cz/

Změna místa

Po nedodržení (ústní) dohody s barem v Panském domě v Chocni, MĚNÍME MÍSTO KONÁNÍ do kulturního domu v ČESKÝCH HEŘMANICÍCH (9 km od Chocně).

Samozřejmě chápeme, že pro některé z vás je to komplikací, proto nabízíme vrácení plné částky vstupného (v IC Choceň) nebo zrušení mailové rezervace (modrybal@gmail.com).

Pevně však věříme, že vás tato změna nevykolejí a přijdete si s námi užít Modrý bál i tak! Abyste se nemuseli trápit s dopravou, budou vám v různé časy, K DISPOZICI AUTOBUSY z choceňského náměstí do Heřmanic a zpět. Z Chocně v 18:15, v 19:00 a ve 20:00h. Z Českých Heřmanic potom zpět do Chocně v 0:30, 2:00 a 3:00h.

A ptáte se na výhody nového místa? Tady jsou! Sál je větší, takže nejen že bude více prostoru na tancování, ale navýšíme i počet vstupenek, které jsou jinak téměř vyprodané. Dále vás čeká perfektní bar, který si vezme na starosti choceňský Šantán. Za jejich alkohol, pivo, i koktejly se zaručujeme. Hned vedle sálu je otevřena hospoda s poctivou českou kuchyní, kde se můžete najíst. O vřelosti prostředí nemluvě:)

Děkujeme za pochopení, nekazíme si radost a jedeme dál!

Těšíme se na vás již zanedlouho-9.dubna!
Modrý tým

Fotky z plesu najdete na našem facebooku.

scrolltopicon.png, 1,5kB